Main menu

Для українців за кордоном з’явилась «гаряча лінія» юридичної допомоги  

Screenshot 2022 06 20 143811 e469c

Юристи Данської ради у справах біженців (DRC) безкоштовно допомагають вирішувати юридичні питання тим, хто був вимушений поїхати за кордон у зв’язку з бойовими діями. 

Як повідомляє пресслужба DRC, організація відкрила «гарячу лінію» для українців, які зараз перебувають за кордоном, щоб допомогти вирішувати різного роду юридичні питання. Така підтримка надається в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. 

Оперативно отримати консультацію та пояснити проблеми, пов’язані з перебуванням за кордоном, можна за безкоштовним телефоном: +38044 333 42 95 

(Увага: діє функція зворотного дзвінка — ваш дзвінок реєструється автоматично і невдовзі вам зателефонує спеціаліст для з’ясування потреб).  

«Нам, приміром, телефонують, щоб дізнатись про необхідні документи для перетину кордонів. Також були запити щодо дистанційного розлучення. Зараз актуальними питаннями є отримання атестатів за кордоном, відновлення втрачених документів, компенсації за зруйноване майно, порушення трудових прав тощо», — розповідає Софія Білянська, юрист DRC. 

Нагадаємо, Данська рада у справах біженців також надає безкоштовну юридичну підтримку всередині країни внутрішньо переміщеним особам.

Для питань, які не пов'язані з перебування за кордоном, можна телефонувати за безкоштовними номерами: 0800 331 913  та +38044 333 42 95.