Main menu

Бахмутську громаду підтримали гуманітарною допомогою

275045477 544068017002195 3511703712266570681 n e7fc9Першочергово допомогу отримали вразливі верстви населення.

«В перші дні війни МХП - "Миронівський хлібопродукт" надавав свою продукцію для того, щоб підтримати незахищені верстви населення та військовослужбовців. Була організована видача дітям-сиротам, дітям, які знаходяться під опікою, сім’ям з дітьми з інвалідністю, людям похилого віку,  МНСникам, працівникам військкомату, поліції, медичної сфери – швидкої допомоги, комунальних підприємств» - повідомляє Наталя Кисиличина начальниця відділу внутрішньої та інформаційної політики Бахмутської міської ради.  

Снимок1 fa091

Також підтримали категорію людей, які мають порушення слуху та зору.

Гуманітарна допомога у вигляді м’яса курятини, заморожені напівфабрікати - продукти, які треба було роздати швидко, адже для збереження замороженої продукції необхідні умови.

Альбіна Гребенюк мати з дитиною інвалідністю отримала гуманітарну допомогу, що їй належить, а ще з нею поділилися вчителя бахмутської школи №11.

"Наші вчителя отримали гуманітарну допомогу, але віддали її всю нам - родинам з дітьми з інвалідністю" - сказала Альбіна Гребенюк.

У міськраді також повідомили, що працюють із різними благодійними фондами, волонтерами для того, щоб на територію громади завозили необхідні продукти, медикаменти тощо.