Main menu

оголошення 76593Громадські організації Бахмутської громади зможуть поділитися своїми ідеями з донорами, потенційними партнерами з місцевого бізнесу і навчитися разом взаємодіяти для посилення свого проєкту. Захід відбудеться 25 лютого в офлайн форматі з онлайн трансляцією. До участі запрошуються представники громадських організацій, які шукають партнерів чи вже готові представити свою ідею та представники місцевого бізнесу готові підтримувати проєкти місцевого розвитку.

Що отримають учасники?

- під час краш-тесту ваші колеги та потенціальні партнери допоможуть визначити сильні і слабкі місця вашої ідеї, щоб подолати виклики та отримати вдалий результат. Ваша ідея ідея виросте до величного сталого проєкту, який точно отримає підтримку донорів та партнерів!

- команда проєкту, який отримає найбільшу підтримку аудиторії виграє приз від організаторів!

- ви дізнаєтесь, як прогнози посилення військового конфлікту впливають на плани

- донорських організацій у фінансовій підтримці громадянського суспільства в Україні від спікерів презентаційної панелі

- професійно підготувати презентацію допоможуть наші ментори, які працюють з громадськими організаціями і бізнес-проєктами. Таким чином, ми отримаєте успішний досвід публічних виступів і оформлення короткої презентацій проєкту

- представники бізнесу зможуть поділитися своїм досвідом в оцінці бізнес-ідей, та підтримати команди з громадського сектору, які планують реалізувати перші проєкти соціального підприємництва у Бахмутській громаді

- якщо ви тільки починаєте свій шлях в громадському секторі, або маєте великий досвід проектної діяльності та готові поділитися досвідом, запрошуємо вас долучитись до заходу в якості глядачів та коментаторів

- після офіційної програми передбачений нетворкінг, де під час спілкування можна знайти партнерів у громадському секторі, бізнесі, серед донорських організацій.

Хто організує захід?

Захід відбудеться в рамках проєкту "Разом ми сильніші" підтримка новостворених громад Донецької області у партнерстві з Бахмутською міською радою. Проєкт реалізується ГО "Бахмутська фортеця" у партнерстві з компанією "NAS" за фінансової підтримки фонду "MATRA" Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів.

Як взяти участь?

Форум відбудеться з дотриманням всіх заходів індивідуальної безпеки, діючих під час пандемії коронавірусу: учасники мають пред’явити сертифікати про вакцинацію, або негативний ПЛР- тест, перебувати в масках. Кількість місць обмежена - учасники запрошуються на основі поданих заявок. Якщо ви зацікавились пропозицією заповнити форму потрібно до 15 лютого.

УВАГА! Для учасників краш-тесту, які будуть презентувати свої ідеї, 15 лютого відбудеться вебінар. Під час заходу будуть оголошені загальні умови оформлення презентації. За надісланими презентаціями буде відібрано 5 найцікавіших ідей. Відібрані команди отримають менторську допомогу для доопрацювання ідеї та найкращого оформлення виступу.  

Місце проведення - конференц-зала Прозорого соціального офісу (вул.Перемоги, 53) з 9.30 до 14.00. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам.

Де подивитись трансляцію?

Онлайн трансляція заходу відбудеться 25 лютого на сторінці Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» та Бахмутської міської ради у Фейсбуці, на ютуб каналі Бахмутської міської ради.