Main menu

Як просувається ремонт 24-ї школи у Бахмуті?

IMG 0348 f75b5Ремонт школи розпочали цьогоріч, закінчити планують протягом 2022 року. За словами начальниці управління освіти Наталі Дроздової, на даному етапі виконуються фасадні роботи – утеплення приміщення, заміна покрівлі на нову. Проводяться внутрішні роботи: ремонт опалювальної системи, демонтаж підлоги.

До початку робіт тривали тендерні процедури, заключення договорів, визначення підрядної організації, яка буде виконуватиме ці роботи. В середині червня договір уклали з приватним підприємством «Олнайт».

«Наразі роботи тривають, проходять поступово, але впевнено», - підкреслює Дроздова.

Фінансування відбувається за рахунок обласного та міського бюджету. Перевіряють перші акти виконаних робіт, надають до оплати. За торгами вартість робіт 86 мільйонів гривень.

IMG 0345 0f9d3

IMG 0347 1be2e

З директором школи паралельно погоджують як обладнати кабінети.

«За проєктом не передбачені кабінет психолога та сенсорна кімната, натомість декілька кабінетів було під медпункт. Ми обговорили заміну», - пояснила директорка школи №24 Ольга Турличкіна.

IMG 0350 9f9f8

Наразі до будівлі робиться дві прибудови - з фасаду біля малого спортзалу і з другого входу. Там будуть робити сходи і переносити частину вбиралень. Особливих змін щодо навчальної частини не планується. Одне з основних нововведень - бібліотеку перенесуть на другий поверх над малою спортивною залою у більш просторе приміщення, там, наразі, замінюють покрівлю.

Нагадаємо, що під час реконструкції учні 24-ї школи навчаються на території школи №1.