Main menu

изображение viber 2021 11 10 11 37 35 308 39592Тепер мешканці Бахмутського району Донецької області зможуть отримати безкоштовну консультацію юриста з цивільного, адміністративного та кримінального права. Громадська організація «Сміливі рішення» в межах проєкту «Консультаційний центр правової допомоги» допомагатиме мешканцям розв’язувати їх юридичні питання. Професійний юрист зможе провести консультації з цивільного, адміністративного та кримінального права.

Зараз готується окрема онлайн платформа для консультацій з вищенаведених питань. Вже скоро, всі зможуть її знайти у пошуковику під назвою «Консультативний центр правової допомоги».  Такі консультації будуть проводитися з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 години. 

В результаті роботи  цього Центру громадяни отримають якісні юридичні консультації, можливість розв'язувати юридичні питання, які не можуть вирішувати самостійно і не в змозі оплачувати їх в платних юридичних консультаціях.

Проєкт «Консультаційний центр правової допомоги» реалізується ГО «Сміливі рішення» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

56 f9532