Main menu

 

Без названия ead5cНа базі Горлівського інституту іноземних мов в жовтні розпочнуться безкоштовні курси англійської мови. Для участі запрошуються підлітки  13-15 років із соціально вразливих родин. Це програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні "English Access Microscholarship Program", що реалізується Громадською організацією “Сприяння”.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПОВИННІ НАДАТИ:

1)Посвідчення особи або свідоцтво про народження(копію).   

2)Табель або атестат за останній навч. рік (копію). Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12. 

3) Документ, що підтверджує малозабезпеченість дитини або її сім’ї (копію). Або опис адміністрацією школи чи іншою соціальною установою важкої ситуацію у родині, що потребує допомоги. 

4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою (5-20 строк). Приклад: «Я … хочу вивчати англійську, тому, що … ….»

6)Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі). 

Документи (сканкопії, можно гарні фото) надсилати: до 7 жовтня (включно) 2021 р. на такі адреси:

1) Партнерові програми Accessу м. Бахмут, керівникові громадської організації «Сприяння» Павловій Вірі Михайлівні на  ел.пошту:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: 066-424-00-08

2) Вчителеві програми Access м. Бахмут Ситняку Романові Миколайовичу на ел.пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: (095) 144-81-87. У темі заявки вказувати Прізвище, Ім’я_Англійська мова. 

Після 07.10.2021 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.  Дзвоніть та питайте!