Main menu

IMG 1090 68316Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО "Фонд "Професійний розвиток Харкова" відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 50 тисяч гривень, а також опанувати корисні навички й стати справжніми агентами змін. 

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року. Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Donetsk-Luhansk_regions. 

“Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ - це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність. Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення - командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи подолання цієї проблеми. Учасники UPSHIFT отримують сучасні навички 21 століття, які вони зможуть використовувати й надалі у своєму професійному житті", - розповіла Лілія Любомудрова, координаторка програм ЮНІСЕФ із розвитку молоді.

Тренінги UPSHIFT триватимуть тиждень і в результаті команди створять проєктні ідеї, отримають можливість залучити фінансування на їхнє втілення та у супроводі менторів зможуть реалізувати свої проєкти протягом наступних 3-х місяців. Навчання відбуватиметься з використанням сучасної методики Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину), що використовується у провідних бізнес-компаніях світу. 

Проведення програми стало можливим за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW)  та Донецької обласної державної адміністрації. 

“Вперше програма UPSHIFT почала діяти в Луганській та Донецькій областях два роки тому. Тоді ми побачили її затребуваність в цих регіонах та надзвичайну активність молоді й підлітків, проєкти яких і досі вражають результатами. Ми впевнені, що й цього разу до UPSHIFT долучиться багато небайдужої молоді, яка готова покращувати власними проєктами свої громади та стати справжніми агентами змін”, - зазначила Марина Ладиженська, менеджерка програми UPSHIFT.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40 

Довідкова інформація:  

UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь.  

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.