Main menu

221293238 507839833765762 3492841806478700280 n fa6bcУ Бахмутській громаді продовжать озеленення санітарної зони вздовж полігону ТПВ - у минулому році висадили 190 дерев, а в цьому додадуть ще 150. Також мещканці зможуть здати відпрацьовані батарейки на гарантовану переробку та отримати за двадцать і більше батарейок еко-торбу.

Громадська організація «ЕКО-БАХМУТ» отримала грантову підтримку на реалізацію проєкту «Формування культури відповідального поводження з ТПВ у Бахмутській громаді». Проєкт передбачає завершення висадки санітарно-захисної зеленої смуги вздовж полігону ТПВ та проведення екологічної акції «Споживай свідомо» у Бахмуті та п’яти старостатах громад (селищах Опитне, Клинове, Іванівське, Зайцеве, Покровське).

Цей важливий для громади екологічний проєкт сприятиме впровадженню комплексного підходу управління ТПВ, покращенню екології, зниженню викидів СО2, зменшенню захворюваності населення та забрудненню навколишнього середовища токсичними речовинами, що містяться в батарейках, вихованню культури відповідального споживання та поводження з ТПВ серед населення громади.

Екологічна акція «Споживай свідомо» запланована на жовтень 2021 року. Мешканці зможуть здати відпрацьовані батарейки на гарантовану переробку, адже одна батарейка, недбало викинута в природу, здатна забруднити токсичними речовинами 16 м2 землі та 400 літрів води. Батарейки належать до небезпечних видів відходів та потребують спеціальної утилізації, до того ж переробка батарейок не безкоштовна.

Учасники акції отримають консультацію з правильного сортування відходів, а за 20 та більше батарейок отримають екологічну торбу.

Партнерами проєкту є Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради та ТОВ «УМВЕЛЬТ-БАХМУТ».

Проєкт «Формування культури відповідального поводження з ТПВ у Бахмутській громаді» реалізується ГО «ЕКО БАХМУТ» у партнерстві з Бахмутською міською радою за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції