Main menu

159838012 562146664759579 4778594679101531 n b6c80 6856eЗавдяки громадській ініціативі, грантовій підтримці і готовності міської ради підвищувати прозорість своєї роботи у малій залі Бахмутської міської ради буде встановлено обладнання для он-лайн-трансляцій.

Мешканці Бахмутської міської ради декілька років спостерігають за пленарними засіданнями сесій, але не мали можливості відвідувати і переглядати трансляції засідань виконавчого комітету. Тепер і ця діяльність органів місцевого самоврядування буде доступною для громадськості. Особливо це важливо зараз у час пандемії, коли доступність до засідань була вкрай обмежена навіть для представників ЗМІ.

Як повідомила голова ГО «Агенція розвитку Бахмутської громади» Тетяна Львова, найближчим часом відбудуться тендерні процедури та закупка обладнання. Загалом всі роботи по налагодженню онлайн-трансляцій планують завершити до грудня. Засідання виконкому та інших нарад, що відбуваються у малій залі можна буде переглянути наживо та в запису на YouTube каналі Бахмутської міської ради.

Проєкт «Синергія громадянського суспільства та місцевої влади задля сталого розвитку Бахмутської громади» реалізується ГО «Агенція розвитку Бахмутської громади» у партнерстві з Бахмутською міською владою за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.