Main menu

b7247d196b0944b23f27561a9b7f6a35 5928dВнаслідок заміни старих світильників на LED освітлення в міськраді планують зекономити кошти, щоби мати можливість не вимикати світло.

Про це на засіданні Батьківської ради прирозгляді питання пвдвищення безпеки біля навчальних закладіів повідомив Олександр Марченко, заступник голови Бахмутської ОТГ. Реалізовувати такий проєкт планують шляхом заміни ламп на енергоощадні.


У січні у міськраді закінчили інвентаризацію по всім пішохідним переходам на території ОТГ і склали кошторис на 550 тисяч гривень – це кошти, які необхідні для їх освітлення. Це будуть світильники LED, такі, як на вулицях Горбатова та Свободи. Зараз визначають джерело фінансування.

Планується заміна всіх вуличних світлоточок на території громади, їх загалом 7007, вони не LED, а застарілі лампи - не ефективні та зношені. Заміна ліхтарів забезпечить економію близько 30% за оплату електропостачання, а також можливість розглянути питання стосовно цілодобового освітлення міста.
Реалізовувати проєкти планують коштами міжнародних проєктів з фінансування.

«Спілкувалися з представниками фірми Philips, які запропонували механізми впровадження коштом міжнародних організацій. Крім того, нами була подана заявка на участь у проєкті фінансування по Данії, це міністерство реінтеграції» - говорить Олександр Марченко.