Main menu

IMG 20210526 134741 67ffbПодії пандемії довели, що навіть таке болюче питання як здоров’я людини може стати предметом фейків - перекручування, надання завідомо фальшивої інформації. Спростування неправдивої інформації - одне із завдань Лабораторії дослідження гібридних загроз. Лабораторію, яка у Бахмуті діє на базі Горлівського інституті іноземних мов створено в межах проєкту Євросоюзу "Академічна протидія гібридним загрозам".

Про це сайту розказала  керівник проекту - професорка Галина Докашенко.

«Ми б хотіли, щоб навколо лабораторії об’єдналися учнівство і студентство міста, працівники органів внутрішніх справ, військові та цивільні, всі, хто хотів би створити безпечне середовище для сьогоднішніх та прийдешніх поколінь. Якщо є гігієна тіла, то  може бути й гігієна душі», - заявила Галина Докашенко.

IMG 20210526 135755 5985c

Учасники лабораторії викладачі та студенти Горлівського інституту іноземних мов Донбаського державного педагогічного університету будуть шукати відповіді на питання: "Що таке гібридні загрози? Як їх розпізнати ? Як їм протистояти?".

На відкритті лабораторії, яка знаходиться в аудиторії 402 головного корпусу, директорка інституту Євгенія Бєліцька підкреслила, що ми постійно перебуваємо в колі шейків, а спростування неправдивої інформації - одне із завдань лабораторії.

IMG 20210526 134810 2cfae

Обладнання лабораторії ретельно підібране саме для забезпечення інформаційної роботи, освітніх програм та дослідницької роботи у  різних галузях проєкту, зокрема освіті. Загальна сума придбаного для Лабораторії обладнання складає майже 900 тисяч гривень. Аналогічні центри відкрито в шести українських університетах – учасниках проєкту.