Main menu

578 07317У музичному конкурсі UNIQUE & UNITED PROJECT двоє учасників представляли Донецьку область. Це студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв їм. І. Карабиця: саксофоністи Микита Савенко та Олександра Темербек.

«Цей конкурс є співпрацею із американським оркестром, -  говорить керівник оркестру і викладач Юрій Дахновський, - вони давали завдання зіграти імпровізацію на певну тему. Організатори присилали мінус, а студенти повинні робили свою імпровізацію. Не кожному випадає можливість приєднатися до такого колективу, як американський професійний оркестр – це дуже цікаво».

Протягом місяця учні відвідували концерт-класи USAFE Band - онлайн-зустрічі з американськими майстрами джазу. Учасниками програми освітніх ініціатив стали 3000 українських музикантів, підтримали 300 навчальних закладів.

Учаснисця проєкту Олександра Темербек каже, що їх з Микитою часто запрошують на різні конкурси, та це був досвід швидкої мобілізації своїх сил, географія проєкту вражала.

«Все було дуже швидко: ми за день мали ствоити мелодію, записати і надіслати. У цьому проєкті ми змогли порівняти себе з іншими виконавцями, оцінити свій рівень. Дуже приємно, що наші виступи потрапили до загального відео», - пояснює студентка.

У культурному проекті взяли участь десятки молодих музикантів України – разом з Оркестром військово-повітряних сил США в Європі вони представляють унікальні версії культової мелодії – Fascinating Rhythm братів Гершвіних.

Імпровізація Олександри тайм лайн - 3.35, Микити - 4.25.