Main menu

IMG 8230 71cc4Зосередилися на азійський кухні, зараз у меню суші, роли, та різноманітна смачна локшина. Це найбiльш на сьогодні має попит, зазначають у закладі.

У Бахмуті вже є декілька закладів, де готують суші - клієнти обирають для себе найкращий та, що не менш важливо - найшвидший варіант приготування та доставки. 

IMG 8174 7e842"Ми хочемо зробити все максимально доступно та якісно для клієнтів" - розповідає управляючий закладу Дмитрий. 

У закладі працює перевірений та досвідчений персонал у приготуванні азіатських страв.

Страви готують виключно з якісних продуктів, враховується також вага страв, пропорції продуктів - все це, звісно, впливає на вартість. Проте, люди точно знають, за що платять, та можуть бути впевнені у якості та смаку кожної замовленої страви.

Локшину, наприклад, готують на різний смак за класичними рецептами:

IMG 8190 876e4IMG 8244 3675bизображение viber 2021 04 18 23 22 49 e0d1aОвочі обсмажують, окремо відварюють локшину. Її у меню три види на вибiр - гречана, пшенична та рисова. До обсмажених овочів додають локшину, потiм соуси на вибір замовника, та його смакових переваг, наприклад, соєвий соус, солодкий манго або солодкий чилі. Останній - найбільше пасує до м'ясної локшини, зазначає повар Маргарита.

Страви дозволяють частково перейти на локальний продукт. Тобто, закупка мiсцевих, свіжих та якісних продуктів. Проте, це не стосується, наприклад,  японського рису, майонезу чи других екзотичних продуктів.

Особливістю закладу також є те, що у меню відсутній алкоголь, але гості мають можливість насолодитися чашкою  смачноï кави, а також іншими безалкогольними напоями.

У зв'язку з карантинними обмеженнями, "СУШІ НАШI Wok&Roll" зараз працюють лише на доставку, але ж після карантину буде змішаний формат - і доставка, і їжа у приміщенні.

У кафе вже є приємні бонуси для відвідувачів!

изображение viber 2021 04 18 23 22 50 6f42fЯкщо зробити замовлення у додатку  Суші Haшi Wok & Roll завантаживши у Appstore чи Playmarket, то отримаєте можливість отримати подарунок 50 грн у бонусах, плюс 5 % кешбеку при кожному замовленні! Є також і зручна безготівкова онлайн оплата,  та можливість слідкувати за акціями та гарячими пропозиціями!

Керівництво закладу та його обслуговуючий персонал слідкує, щоб кожен замовник отримав максимум зручностей та задоволення від кафе!

У планах розширення: як залів, так і спектру послуг, але ж про це казати дуже рано, у зв'язку зі складною ситуацією із за пандемії!

Подальший розвиток залежить і від кількості людей, від ïхніх побажань, орієнтуватимуться на споживачів та їхні потреби. Зараз у меню суші, роли та локшина, надалі будуть розширяти меню - створювати нові страви, додаватимуть солодке.

 

IMG 8206 7c916IMG 8219 2c910Слідкувати за новинами, та діліться своїми побажаннями можна у  профілі Iнстаграм "sushi_nashi_"

"Суші Наші Wok&Roll" працюють для своїх клієнтів та завжди чекають на їхні замовлення!

IMG 8181 1faed

На правах реклами