Main menu

876 8d78dПредставники і представниці громадської організації «Бахмут Українький» записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського та до громадськості, із підтримкою затриманого Семена Семенченка. Колишньому командиру добровольчого батальйону «Донбас» інкримінують створення незаконного збройного формування. Семенченко  перебуватиме під вартою до 24 травня з можливістю внесення застави у 5 млн грн.

Під час подій 2014 року Семен Семенченко на чолі добровольчого батальйону «Донбас» брав участь у звільненні територій Донецької та Луганської областей, окупованих на той час бойовиками так званих ДНР та ЛНР.

Відео зі зверненням  ГО «Бахмут Український» опублікували 27 березня як реакцію на затримання військового і висловлення своєї підтримки колишньому комбату.

Відео, зазначає представник ГО Віктор Зіпір, – це перший етап:  його президент, може і не почує, але суспільство має знати нашу думку.

Надалі волонтери планують офіційне звернення:

«Ми будемо дивитися, як будуть розвиватися події, і мабуть будемо робити ще звернення, офіційне –  письмово чи відео. У нас є зв'язок безпосередньо із сім’ями Семенченка і Шевченка, тому підкріпили до посту номери карток: Шевченку наразі збирають заставу, а Семенченко у важкому стані у лікарні. І на адвокатів потрібно буде, і на лікування. Це гроші на підтримку їх сімей» - говорить Віктор Зіпір.

Матеріал підготувала Марія Лященко