Main menu

162026775 2077349315740134 8655334633985441314 o 0315aЗ 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху.

Повідомляє регіональний сервісний центр МВС Донецької області.

Чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив «Банк екзаменаційних питань з ПДР». Викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі надали 91 пропозицію. ГСЦ МВС відповідно актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

Сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками: правила дорожнього руху, будова та експлуатація транспортних засобів, основи безпечного водіння, основи права в області дорожнього руху, надання першої медичної допомоги.

Для підготовки до складання практичного іспиту на нашому можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.