Main menu

2599774 f49c2За заявою «Донецькоблгаз», з 6 березня Донеччина залишиться без тепла. Щоб не допустити відключення центрального опалення в житлових будинках, лікарнях, школах керівники міст Донецької області вийшли на перемовини з представниками облгазу у своїх громадах. У Бахмуті ситуація не настільки критична. В «Бахмут-Енергії» пояснюють, що підвищення тарифу у грудні та  наявність договору реструктуризації стали запобіжними заходами від масових відключень.

«Для заспокоєння населення людям кажуть, що тарифи підвищуватися не будуть. В результаті тариф на тепло не підвищується, а газ для виробництва тепла збільшується в ціні. Накладається невідшкодування тепловим тарифом вартості газу, плюс низька платіжна дисципліна населення», - пояснює причину відключень заступник директора «Бахмут-Енергії» Сергій Логвінов.

Бахмут ця ситуація і є підстави що сезон цей ми закінчимо без загроз відключення газу.

«Оплата людей 61% - це дуже низько. Добре що тариф підняли в грудні, хоч у ньому і закладений газ по 6,5 грн. / м3. Фактично купуємо в січні за 8,8 грн/м3 в лютому 8,2 грн/м3. Отримуємо поки газ завдяки укладеним договором реструктуризації», - підкреслює Сергій Логвінов.

24 be335

22 ca784

21 ed923