Main menu

изображение viber 2021 03 01 16 26 25 6f43eВ першу чергу обстежать маршрути школярів та територію біля шкіл. До роботи залучать комунальні підприємства, представників ОСББ, відділу освіти, готові співпрацювати з громадськістю. Щоб не зафарбовувати і не порушувати естетику будівель та міського простору, спробують не замальовувати, а збивати струменем води під великим тиском. Про заплановані міри боротьби розказує заступник міського голови Олександр Марченко.

Після нашої публікації, про те, що у Бахмуті з’явився новий вид реклами наркотиків у вигляді яскравих наліпок, користувачі соцмереж та активісти почали обговорювати цю тему. У коментарях також були запитання, чому до цієї проблеми не долучені спеціалісти міської ради. Ми попросили прокоментувати, що робиться і що планують зробити найближчим часом.

«Під час виборчої кампанії я пройшов мікрорайон Цветмет, зробив фотоколаж і відправив у телеграм-канал Бахмутської поліції Безпечне місто, але їх через деякий час видалили. На сьогодні ми не бачимо ефективної роботи поліції у цьому питанні. Я вже почав роботу з комунальними підприємствами: на тролейбусних зупинках ці написи замальовують. Ми хочемо спробувати збивати написи водою, візьмемо Керхер і будемо збивати водою. На тижні ми залучимо представників організацій обслуговуючих житловий фонд, поспілкуємося з цього приводу з ОСББ», - описує план роботи Марченко.

Оскільки інформування через телеграм канал поліції у міськраді вважають не ефективним, то розглядають інші варіанти отримання оперативної інформації про появу таких оголошень. Також Марченко зазначив, що у міськраді готові до співробітництва з громадськістю в цьому напрямку.