Main menu

794 870eeПосаду другого заступника голови Бахмутської районної ради ввели на прохання представників ОПЗЖ, після декількох сесій, на яких депутати з Торецької громади цієї політичної сили голосували проти більшості запропонованих проектів рішень. Другим заступником голови Бахмутської районної ради став депутат з міста Торецька від партії ОПЗЖ – Ігорь Супрун. Відомо, що заступник перебуватиме на посаді на громадських засадах, але не відомо які функції він візьме на себе і яку відповідальність буде нести.

Обов’язки заступника та вимоги до роботи прописані у регламенті Бахмутської районної ради, згідно зі статтею 10 про службу в органах місцевого самоврядування, але про діяльність на громадських засадах у законодавстві не йдеться, тому з цього приводу подальші кроки заступника будуть вирішені протягом місяця. Посадові обов’язки між двома заступниками новообраним Ігорем Супруном і обраною раніше Людмилою Газіною розподілятиме голова Бахмутської районної ради Світлана Кіщенко. В апараті районної ради це питання поки вирішується.

46939417 2718527318373434 3314049451957420032 n 96cf4

Перед голосуванням за кандидатуру заступника Ігор Супрун представив своїм колегам програму, за якою планує працювати на посаді. Він зазначив, що планує сприяти поліпшенню соціально-економічних умов життя району, розширенню підтримки підприємництва, малого бізнесу, а також відновлення або розширення соціальної інфраструктури у сферах освіти, охорони здоров’я та довкілля й управління водними ресурсами району. Також напрямки діяльності стосуватимуться проведення бюджетної та соціальної політики задля наповнення районного бюджету;  поліпшення якості комунальних та соціальних послуг, розвитку соціальних та громадських ініціатив.

Оскільки це дуже розлога і загальна програма ми попросили заступника голови райради конкретизувати, чим саме він планує займатися.

«Важлива тема наразі – налагодження комунікації з усіма організаціями району та узгодження різних політичних поглядів (у нас чотири політичні сили у раді), знаходження компромісів для вирішення справ, які потрібні району»,  – зазначає Ігор Супрун.

123137453 3232006373591422 3828825684626223656 o 06b41

Цікаво, що депутатів Бахмутської районної ради, що працюють і мешкають у Торецьку обирали мешканці інших територіальних громад району – жителі Бахмутської, Часовоярської, Сіверської, Званівської, Соледарської ОТГ. Про це у своєму пості після виборів у жовтні 2020 року зазначив громадський діяч з Торецька Андрій Грудкін.

90е 4705e

«У Торецьку військово-цивільна адміністрація наразі реформується, є указ президента про створення нової Торецької військово-цивільної адміністрації Бахмутського району. Там будуть і земельні питання і ряд інших», – додає новообраний заступник.

Окрім депутатської діяльності Супрун керує трьома підприємствами, також є їх засновником. У Торецьку він відомий як керівник підприємства по обслуговуванню багатоквартирних будинків, що прийшло на заміну колишньому ЖЄКу. Поєднання професійної та посадової діяльності також планують вирішити найближчим часом.

34 baaed

Скрін з сайту Торецької військової адмінітсрації.