Main menu

1 2fb7dНапередодні повного місяця ми розпочинаємо нову рубрику «Настрій місяця. Поради на кожен день». Такі поради допоможуть зрозуміти, який день принесе удачу, як ймовірно допоможе поліпшити бізнес, побудувати відносини, чи варто в даний період просити премію у керівництва? Що означають сни в цю місячну добу, на що звернути увагу по здоров'ю, і як поліпшити самопочуття? Коли краще не сваритися, а коли тебе і почують, і зрозуміють?

Ці поради щодня буде готувати для наших користувачів Олена Черкашина - езотерик, тарологиня, біоенергетка, поетеса, майстриня. Олена понад 25 років вивчає сфери ірраціонального і можливість його практичного застосування в житті. Жінка працює з Таро, виготовляє прикраси і обереги в етностилі, вивчає ритми Місяця, багато практикує і навчається у проектах езотеричної та психологічної спрямованості.

Місячний календар - це календар, заснований на циклі нічного супутника Землі. Його дні складаються в повноцінний місяць і мають 29 діб, іноді - 30. Місячний день (або місячна доба) - це проміжок часу  між двома сходами місяця, що триває майже 25 годин. Дні місяця не співпадають з календарними добами. Є найважливіший принцип: місячний день починається не опівночі і закінчується теж не в 00:00. Він починається чітко зі сходом Місяця і триває до його наступного сходження на небосхил.

«Місяць впливає на нас по-різному - і фізично, і енергетично. Щомісяця ми проходимо через потужний потік космічних ритмів і енергій. Вони коректують наш фізичний і духовний стан, підсвідомість, хоч ми і не завжди це помічаємо. Коли ми потрапляємо в унісон - все у нас чудово. Коли щось не вписується – почуваємося погано», - пояснює Олена.  

1 2fb7d

2 50cad