Main menu

123750 1 large a1e15Сьогодні з Індії в Україну поступило 500 тисяч доз вакцини від коронавірусної хвороби AstraZeneca (Covishield). У Бахмуті та районі вакцинацією буде займатися одна мобільна бригада, яку вже створили у Центрі первинної допомоги. Медики будуть працювати на замовлення. Вакцину будуть отримувати з Департаменту охорони здоров’я ДонОДА.

Про це повідомили сайту у Центрі первинної допомоги м.Бахмута.

Як повідомляє прес-служба ДонОДА, першочергово отримають вакцину медики, військові на фронті та мешканці Донецької області похилого віку та персонал будинків для людей похилого віку. Вік з якого будуть надавати вакцину поки не повідомляють. Ймовірно це буде – 80, 85+. Мобільні бригади вже пройшли практичні навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами AstraZeneca (Covishield) та Pfizer/BioNTech.

AstraZeneca/Oxford - це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведської компанією AstraZenecа. Вакцина, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) має локальну (торговельну) назву Covishield. Вона схвалена ВООЗ для екстреного застосування, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. 

Для повної імунізації потрібні дві дози вакцини. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua