Main menu

56.4 6bdbbЯкщо ви готові приділити час для розвитку освіти у громаді, вивченню та впровадженню кращого досвіду, готові озвучити слабкі місця і запропонувати рішення, зв’яжіться з батьківським комітетом або адміністрацією і заявіть про своє бажання. Кандидатів серед матерів, батьків або осіб, які виховують дитину, подають школи та дитячі садочки. Батьківська рада буде діяти при Управлінні освіти.

Намір організувати дорадчий орган практично виконаний. Головне, що відбулося на початку року – ухвалено положення, за яким Батьківська рада буде працювати. Як повідомила начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Наталя Дроздова, у дошкільних закладах та школах вже розпочався пошук кандидатів. 

31 58bad

32 5c28c

33 4ab06У положенні визначені основні функції, процедура відбору кандидатів, права членів та механізм припинення участі або заміни членів. Детально ознайомитись з положенням можна за посиланням.

Склад Батьківської ради буде формуватись з числа кандидатів присутніх на установчих зборах. А засідання мають проходити не рідше ніж два рази на місяць.