Main menu

vTQAAgGEd A 960 2aaf2Замість трьох старих автомобілів «Волга» хочуть закупити три або чотири автомобілі «SKODA», залежно від ціни на торгах. На це у бюджеті закладено 1,8 мільйона гривень. Таким чином хочуть зекономити 200 тисяч гривень на паливі за рік. Також у цьому році планують купити автовишку для тролейбусного управління і мікроавтобус з підйомником для людей з інвалідністю.

«Головна причина заміни автомобілів – бажання зекономити на витратах на паливо і на обслуговування. Витрата палива у «Волги» 15 л бензину на 100 кілометрів, а ми, виставляючи тендерні умови, будемо шукати автомобілі з витратою палива 7-8 літрів», - пояснив начальник Фінансового управління Дмитро Підкуйко.

Під час розгляду рішення про Бюджет на 2021 рік на сесії Бахмутської міської ради депутат Артур Радковський спитав про можливість включення до бюджету транспорту для перевезення людей на інвалідних візочках.

«Ми говоримо про це декілька років і нам казали, що це недоцільно. Але я так не вважаю, бо є такі візочки, які не влазять у таксі, для цього і потрібні такі підйомники. Таке авто купили у Соледарі, можна у них спитати порядок використання. Буду наполягати, щоб цей автомобіль купили одночасно з автомобілями для працівників міськради», - прокоментував член ГО «Бахмутске міське об’єднання інвалідів «Надія» Артур Радковський.

Для чого людям з порушеннями опорно-рухового апарату потрібен соціальний транспорт з підйомником читайте ТУТ.

"За дорученням міського голови будуть знайдені кошти на придбання автомобіля для осіб з обмеженими потребами та автовишки, якщо не з міського бюджету, то за кошти донорів або міжнародних організацій", - зазначив Дмитро Підкуйко.