Main menu

Публікація Карітас Краматорськ 1 48dfeУчасники соціальної програми тимчасового працевлаштування «Гроші за роботу», зможуть отримувати оплату за догляд за літніми людьми, а бо інші соціальні послуги. Наразі виконавці програми БФ «Карітас Краматорськ» (Проєкт «Простір підтримки») шукають партнерів у буферних зонах. Партнери (громадські організації, благодійні фонди) у буферній зоні, які зможуть створити умови для виконання соціально значущих робіт учасниками програми (переваги буде надаватись соціальному патронажу за літніми людьми).

Програма надає можливість людям виконання тимчасових суспільно-значущих робіт/послуг за матеріальну винагороду (наприклад: допомога самотнім людям похилого віку; прибирання території; проведення майстер-класів для вразливих груп населення; роботи, спрямовані на реагування ситуацій, пов’язаних з COVID19 тощо).

Як зазнначають у благодійному фонді географія проєкту буде залежати від можливості знайти партнерів. У нашому регіоні ставку роблять на великі міста - Бахмут та Торецьк.

Через громадські організації, які будуть відібрані за наступні декілька тижнів, буде відбуватися управління проєктом та відбір учасників.

Участь в програмі зможуть взяти особи, що на даний момент не працевлаштовані і не знаходяться на обліку в Державній службі зайнятості. Пріоритет надається представникам уразливих груп населення, зокрема:

― представники багатодітних родин;

― самотні батьки (мати\батько), що виховують неповнолітніх дітей;

― люди з інвалідністю III групи, які не мають обмежень здоров’я для виконання фізичної роботи;

― особи, що опинились в складних життєвих обставинах.

Відбір учасників відбувається через співбесіду з фахівцями Кризового центру «Простору підтримки». Учасники програми працюють за Договором цивільно-правового характеру. Винагорода становить 3278,69 грн/місяць (з урахуванням податків). Максимальний термін виконання робіт/надання послуг 3 місяці.

З питаннями та пропозиціями можна звертатись на гарячу лінію 066 993 28 або на пошту проєкту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.