Main menu

54 31564З 5 січня в Управлінні охорони здоров’я Бахмутської міської ради почали прийом заяв на посади незалежних членів спостережних рад при медичних закладах. Прийматимуть заявки до 23 січня.  Після чого розмістять інформацію про кандидатів на сайті, де проходитиме голосування за майбутніх членів спостережних рад. Заявок наразі ще немає.

У складі спостережних рад буде по 5 членів, серед яких: депутати міськради, представник управління охорони здоров’я, представник громадськості. Представників медичних закладів у спостережних радах не буде. Спостережних рад буде три – повідомляють в Управлінні охорони здоров’я Бахмутської міської ради – при Багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування м.Бахмута, Бахмутській стоматологічній поліклініці, Центрі первинної медичної допомоги.

Нагадаємо, що спостережні ради створюють задля реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я. У зв’язку з реформуванням медичних закладів змінилася форма їх фінансування за програмою медичних гарантій гроші перераховує Національна служба здоров’я України. Медзаклад отримує гроші не просто за наявність у лікарні ліжок або відповідного обладнання чи лікарів, а за фактично проліковані випадки. Цей принцип за реформою називають «гроші йдуть за пацієнтом». Детальніше про створення спостережних рад читайте за посиланням.