Main menu

931033 elektronniy kvitok zyavitsya u gromadskomu transporti hmelnitskogo scho proponue meriya 15cd6Також в цьому році можна не чекати відеокамер в тролейбусах, «розумних зупинок», безготівкового розрахунку за проїзд, гнучкого тарифу. Через пандемію інвестор передумав вкладати гроші в розвиток бахмутського комунального транспорту. Але поки керівництво КП «Бахмутелектротранс» налаштовує введену диспетчеризацію, встановлює нові красиві зупинки, планують ввести більш зручний мобільний додаток руху тролейбусів, обіцяє розмістити розклад руху тролейбусів на всіх кінцевих зупинках.

Ще в 2019 році керівництво міста та комунального підприємства планували сучасні нововведення в комунальному транспорті, але пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Про це читайте тут: «В этом году планируют внедрить электронный билет в троллейбусах Бахмута».

«Тоді ми знайшли інвестора, який був готовий співпрацювати з нами, але через пандемію вони потрапили в складне економічне становище і не можуть інвестувати гроші. А в міському бюджеті немає 7 мільйонів гривень для таких змін. В цьому році точно не зможемо цього зробити. Коли? Я не можу відповісти, бо ніхто не знає коли закінчиться пандемія коронавірусу», - розказав Володимир Капарунін директор КП «Бахмутелектротранс».

рух 7aef9Капарунін додав, що зараз розробляється мобільний додаток, який буде більш зручний у використанні, бо зараз по онлайн-моніторингу можна слідкувати за рухом кожного тролейбуса, але без вказівки часу.

Якщо такий додаток запрацює, то зникне проблема невідповідності інформації про рух тролейбусів, що відображається на електронному табло центральної зупинки і фактичному руху машин.

2222 773b5Тролейбус № 8 не приїхав за вказаним часом на електронному табло, диспетчер не змогла пояснити, чому є розбіжність і не знає хто займається контролем. Тобто, щоб дізнатись правильну інформацію про рух маршруту № 8 треба користуватись Фейсбуком, там є актуальний графік. Але це дуже не зручно і ні всі зможуть цим скористатись. 

комент da4e4остан c61f1На зупинках немає розкладу руху тролейбусів і на жаль не буде, бо того не вимагає законодавство. Хоча можна б було зробити комфортніше для пасажирів і розмістити розклад усюди

останв1 35d03На кінцевій зупинці тролейбусу № 8 також відсутній акутальний графік руху, бахмутяни самі написали, але ж графік вже змінився

Володимир Капарунін пообіцяв розібратись в ситуації, що виникла, привести у відповідність графік руху, і розмістити графіки руху тролейбусів на кінцевих зупинках, на всіх інших зупинках графіку не буде, бо того не вимагає законодавство. Але для обрання виконавця таких послуг треба пройти процедуру через Prozorro.