Main menu

Артемсоль укр 3d64aСтаном на листопад поточного року Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» отримало 37,8 мільйона гривень чистого прибутку. 80 % з прибутку підприємства «Артемсіль» перерахували у державний бюджет решту залишили на розвиток. Відрахування в бюджети всіх рівнів за цей самий період  склали 414,7 мільйона гривень.

Повідомляють у прес-службі ДП «Артемсіль».

Що стосується виробництва, то солевидобувне підприємство в листопаді 2020 році випустило 132,9 тисячі тонн солі. Цей показник став найвищим за 11 місяців цього року.

Наразі розробляються програми підвищення прибутковості та модернізація виробництва, а також підняття заробітних плат працівників, зазначає керівниця ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

На посаду керівниці підприємства її було призначено у жовтні 2020 року, раніше жінка вже очолювала «Артемсіль» у 2017 і 2018 роках. За період перебування на посаді, крім зростання виробництва, був отриманий рекордний показник чистого прибутку, який склав 213 мільйонів гривень. Для порівняння в 2019 році цей показник склав 23 мільйони гривень. Крім того, тарифні ставки і посадові оклади працівників підвищилися на 20%, а середньомісячна заробітна плата зросла в 1,5 рази.