Main menu

89 933feОпалення в будинка культури, ремонт тротуарів, ремонт каналізації, благоустрій – вирішення цих важливих питаннь мешканці селищних рад чекають у першу чергу. У рамках проєкту заохочення мешканців Бахмутської ОТГ до процесів відкритості та звітності органів місцевого самоврядування, створені електронні петиції з благоустрою сіл,  що стали частиною територіальної громади Бахмута: Покровське, Клинове, Опитне, Іванівське та Зайцеве.

«Представникам сіл та селищ провели тренінги, практичні заняття та конференцію»,  – розповідає представниця ГО «Розвиток демократії та жіночих ініціатив» та ініціаторка створення петицій Вікторія Величко.

121829522 3350162371769896 3931150487119641581 o 7cc35

У програму входили також зустрічі з мешканцями та обговорення поточних проблем жителів населених пунктів.

Термін голосування за петиції обмежений. Залишилось 20-ть днів, коли петиції можна підтримати на сайті електронної демократії. Треба зібрати 250 підписів, щоб ці питання розглянули на сесії Бахмутської міської ради.

Обладнання пішохідних доріжок та тротуару у селі Іванівське: Підтримати

Упорядкування графіку автобусів, ремонт дороги, забезпечення доступу до Інтернету, налагодження цілодобової роботи медичних установ, забезпечення опаленням бібліотеки у селі Зайцеве: Підтримати

Благоустрій сіл Клинове, Відродження та Мідна Руда: Підтримати

Про налагодження опалення, ремонт каналізації, обладнання майданчиків у селі Покровському: Підтримати

Реєстрація на платформі відбувається за допомогою банківських систем, або електронного цифрового підпису.