Main menu

17 bad55

Комплеск зі спортивних споруд навчальних корпусів та гуртожитку стане базою для переміщеного з Донецька училища олімпійського резерву. Коли планують закінчити будівництво і на якому етапі роботи зараз, читайте в матеріалі.

 

Зараз проєкт на етапі будівництва третього поверху навчального корпусу. На реконструкцію п’ятиповерхового гуртожитку проводять тендер. Додатково займаються проєктом басейну – повідомляє Ігор Анушкевич, директор Комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки».

Будівництво розпочато улітку цього року. В процесі має з’явитися учбовий корпус на 400 учнів і студентів, спортивний корпус з 50-метровим плавальним басейном та чотирьма спортивними залами (універсальний, для важкої атлетики, боротьби, гімнастики). Також буде облаштовано тир для стрільби з пневматичної зброї, бігові доріжки, майданчики для стрибків у довжину і висоту, сектори для штовхання ядра, метання диску та молоту, тренувальне поле і майданчик з тренажерами.

18 ab8ab

Завершити  будівництво  гуртожитку планують  2021 року,  навчального корпусу  - у першому кварталі 2022 року. Загальна сума будівництва становить близько 176 мільйонів гривень

Перший етап реконструкції стадіону «Авангард» завершено наприкінці 2019 року – на футбольному полі розміром 105х68 м облаштовано дренажну систему і синтетичне покриття.