Main menu

padlet cd4a2Під час карантину прогресивні вчителя почали використовувати різні електронні ресурси в онлайн навчанні. Це дало змогу зробити уроки цікавішими, насиченими, а діти окрім основного матеріалу, опановували ще й комп'ютерну грамоту. Карантин минув, але мобільні додатки й онлайн платформи вже стали частиною навчального процесу.

Тетяна Бак директорка школі №10 та вчителька фізики розказала, що вперше стала застосувати в навчанні з дітьми на карантині три платформи – Google Форми, дошка-Padlet та Zoom-конференції.

"Google Форми допомагали дітям вивчати новий матеріал. Розв'язуючи задачі вони обирали правильні відповіді  серед деяких запропонованих і відразу бачили свої оцінки, а це для них дуже зручно та й важливо. Цікавий додаток дошка-Padlet - в ньому школярі робили проєкти, закріпляли результати, іноді я давала можливість  взаємооцінювати та коментувати проєкти своїх однокласників. До того ж діти робили не просто презентації чи якісь повідомлення, а використовували, наприклад,  інфографіку. Я давала посилання на сайти, де можна було взяти шаблони»,  - розповіла Тетяна Бак.

Ще одним незамінним інструментом вчителька називає Zoom-конференції: «Можна і відео, і презентацію показати, коли матеріал складний, та й опитати дітей також зручно. Все це змушувало дітей ще й розбиратись в комп'ютерній грамоті, що на сьогодні дуже актуально і вкрай потрібно".

Євгенія Будник заступниця директорки школи №10 з виховної роботи та вчитель української мови, окрім перелічених ресурсів, радить електронний додаток Learning ask. 

"Діти робили ментальні карти, проходили онлайн тестування. Для молодших дітей за допомогою Learning ask я давала завдання на асоціації, встановлення відповідності з обов'язковою візуалізацією", - пояснила Євгенія Будник.

Заступниця директорки додала, що і у виховній роботі знайшла цікавий підхід к завданням. Так, на День вишиванки, День перемоги діти записували відео, різні челенджі, причому режисерами та сценаристами вони виступали самі, де змогли проявити свій творчий талант.

І навіть останній дзвінок у школі №10 став віртуальнім, та пройшов у режимі Zoom-конференції.