Main menu

photo 2020 09 25 09 03 16 1 1626dУ Бахмуті нову політичну силу представляють успішні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій. Знання і ентузіазм сильної досвідченої команди підсилює вплив депутатів Верховної Ради. Про допомогу колегам на місцевому рівні і довгострокові плани політичної партії «За майбутнє» на презентації розказав народний депутат Дмитро Лубінець.

«Для нас – це не просто відкриття, ми будемо збиратися і розробляти плани, і будемо ці плани доводити до кінця. Цей офіс буде працювати і після місцевої кампанії. Я впевнений, що наша команда покаже достойний результат, ми будемо представлені в міськраді, в бахмутському районі. Я знаю, що таке довіра, і я знаю як її виправдати. Я знаю, що народний депутат має зі своєю командою працювати кожен день, тиждень, місяць, поруч із людьми. З людьми, які кожен день стикаються з життєвими проблемами і користуючись статусом народного депутата ми ці проблеми будемо допомагати вирішувати.  Якщо нардепи в цьому беруть участь, то результати будуть серйозні. Я радий, що тут підібралась сильна команда і кожен населений пункт ми можемо змінити тільки разом з вами. Разом будуємо щасливе майбутнє наших дітей, заради нас, заради України!», - зазначив Дмитро Лубінець.

photo 2020 09 25 08 59 10 1 49a98

Лідер партії на місцевому рівні – діючий депутат Бахмутської міської ради, голова постійної комісії з питань комунальної власності, землі та приватизації Всеволод Сабаєв зазначив, що знає над чим буде працювати у наступному скликанні:

«Я планую займатися актуальними для міста питаннями. У нас не вирішено питання інвентаризації землі. Ви йдете містом, бачите безліч будинків, як житель, хочете взяти цю ділянку, і це неможливо - ми не розуміємо наш об’єм землі, і це, навіть, якщо не брати до уваги сільськогосподарські ділянки, що знаходяться в межах нашої ОТГ. Тому треба зробити загальну інвентаризацію. Це надзвичайно об’ємний проєкт, надзвичайно великих зусиль потребує: і людських, і фінансових. Друге питання – приватний сектор, там проблеми з дорогами, це колосальний об’єм фінансів. Якщо спитати: скільки? Ніхто не знає! А якщо провести інвентаризацію стану доріг, зробити кошторис, потім шукати кошти. Або бюджетні кошти, або грантові, або допоможе держава. Можна ще багато про що сказати: освіта, медицина. Лікарів мало, і їх треба підтримувати. У нас команда професіоналів: успішні бізнесмени, викладачі, промисловці, і ми зможемо захистити інтереси виборців у міськраді».

photo 2020 09 25 09 00 55 1 1381c

Діючий депутат Бахмутської міської ради, підприємець Роман Сотников має своє бачення розвитку громади, яке буде втілювати у життя в міськраді:

«Я знаю, як зацікавити підприємців брати активну участь у розвитку громади - необхідно забезпечити пільги для ФОПів, які беруть участь у міських програмах. Необхідне введення контролю якості тепло-, водо-, газо-, енрго- забезпечення, та зниження тарифів за рахунок контролю експлуатаційних втрат. Треба забезпечити громадський контроль якості робіт, що виконуються за рахунок бюджетних коштів. Молодь треба залучити до життя громади, створити унікальний інформаційний простір для взаємодії молоді, організації спортивного дозвілля. Завдяки додатку інтерактивне Е-місто мешканці будуть контролювати виконання робіт усіх сфер діяльності громади. Необхідно розробити програми додаткової мотивації для педагогів і медичних працівників, забезпечити допомогу пенсіонерам та малозабезпеченим категоріям громадян за досвідом розвинутих країн. Необхідно створити умови для інтеграції громадських проектів з державними програмами».

Політична сила стоїть на принципах економічного централізму, виступає проти продажу ресурсів. Щоб промисловість не вмирала треба, щоб ресурс був переробленим: мета не просто продати глину, не просто продати ліс, має створюватися продукт, так відкриються підприємства, з’являться нові робочі місця. А робочі місця – це зарплати, це благоустрій – комфортні школи, лікарні, дитячі садки, хороші дороги, достойні пенсії. Всі політичні розбіжності – захід, схід, мова – це все роз’єднує. Хтось на цьому грає і це шкодить державі. Депутати політичної партії «За майбутнє» направлені на благоустрій країни і готові об’єднатися заради сильної економіки!

photo 2020 09 25 09 02 44 1 139d6

На презентації також були присутні представники команди професіоналів - Артем Чепурін, Татяна Куліш, Наталья Красножон, Тетяна Бєлікова, Ірина Дмитрієва, Дмитро Альгін, Олена Подопригора та інші.

Політична реклама.