Main menu

116345967 1195429744149335 6135312028724151365 n dd420Відповідне фінансування в рамках грантової програми отримала ГО «ЕКО БАХМУТ», окрім зелених насаджень також планують зробити мотиваційний відеоролик по сортуванню сміття. Для чого це робиться читайте далі.

Ініціатори проєкту таким чином пояснюють його актуальність:

«Бахмутський полігон твердих побутових відходів обслуговує понад 80 тисяч осіб, експлуатується з 1981 р і вже на 1/2 заповнений, строк експлуатації – до 2034 року. При його будівництві не врахували необхідність садіння «зеленої» смуги, чого вимагають ДБН. Через це сміття розлітається, забруднюючі землі санітарної зони, що приводить до їх деградації. Підчас загорянь звалища виникає сморід, що розповсюджується на значні відстані, утворюються небезпечні для здоров’я сполуки. Якщо найближчим часом не впровадити комплексний підхід до утилізації ТПВ, полігон переповниться, сміття забруднить прилеглі землі, збільшаться викиди СО2, погіршиться здоров’я населення, особливо тих, хто має захворювання дихальних шляхів. Для зменшення негативного впливу ТПВ на навколишнє середовище наша ГО проводить просвітницькі заходи, владою впроваджується сортування ТПВ, біля полігону будується сміттєперевантажувальна станція з озелененням. У тандемі з цими заходами наш проєкт сприятиме впровадженню комплексного підходу управління ТПВ».

Екологічний проєкт фінансується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.