Main menu

Снимок 2d7f5Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) шукає партнерів для реалізації інвестиційних проєктів, які б поліпшили умови життя жителів Донецької та Луганської областей. Організація готова співінвестувати у реалізацію ідей від $10 до $100 тис.  

(22 липня) Як повідомляє пресслужба організації, розпочався пошук партнерів для реалізації проєктів у форматі співінвестування: грантова підтримка від DRC-DDG, до 50 % бюджету проєкту — від місцевого партнера. Це частина «Програми економічного розвитку східної України», яку підтримує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) і уряд Великої Британії (DFID). 

Партнерами DRC-DDG можуть стати приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.Кінцевим результатом проєкту має бути збільшення доходів місцевого населення, в тому числі за рахунок їхнього прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки. 

«Прикладом такого проєкту може бути співінвестування в забезпечення доступу до сільськогосподарських послуг для місцевого населення. Наприклад, покращення доступу до сільгосптехніки, ветеринарних послуг, сільськогосподарських матеріалів (насіння, добрива тощо). Така ідея передбачає співпрацю з місцевими підприємцями, які працюють в сільськогосподарській сфері», — пояснюють у DRC-DDG. 

Дізнатися більше про програму та подати заявку на участь можна за посиланням.