Main menu

Снимок b1afbУ суботу, 18 липня у сквері на площі Свободи, біля колишнього кінотеатру «Космос» відбудеться фотовиставака «Вулиця, на якій я живу». У зв’язку з епідеміологічною ситуацією виставка буде працювати дві години з 13:00 до 15:00, з дотриманням заходів соціального дистанціювання.

З 13 липня у Бахмуті проводиться Фотомайстерня для молоді. Учасниці та учасники майстерні отримали базові практичні навички роботи з фотокамерою, навчилися аналізувати та інтерпретувати візуальні зображення і створили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу». Куратор фотомайстерні у Бахмуті фотограф-документаліст Сергій Коровайний з «The Gate Agency» (Київ).
«Ні для кого не таємниця, що молодь їде з Донбасу у пошуках кращих можливостей для навчання, роботи і життя», - каже ініціаторка проєкту Олена Жерздєва, - «Для нас було важливо, щоб хлопці та дівчата, працюючи над фотоесе, ближче познайомилися зі своїм безпосереднім оточенням, з людьми, з якими вони, можливо, до сих пір не спілкувалися. Нам хотілося, щоб вони позитивно подивилися на людей, що живуть поруч, і побачили цікаве у своєму повсякденному житті. Ми сподіваємося, що досвід роботи над фотоесе дозволив молоді поглянути на своє місто по-іншому».

Проєкт фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії». Проєкти МедіаЛаб Донбас спрямовані на досягнення однієї з цілей програми: «Зміцнення плюралізму».

МедiаЛаб Донбас — медіа-проєкт Європейської Медіа Ініціативи (Europäische Medien Initiative e. V.), який проходить за підтримки Посольства Німеччини, Генерального консульства Німеччини у Донецьку, Австрійського бюро кооперації у Львові у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» i Платформою Ініціатив «Теплиця».