Main menu

Укр.Бізнес гранти cee13Данська Рада у справах біженців - Данська Група з розмінування (DRC-DDG) оголосили новий грантовий конкурс для підприємців. Розмір індивідуальної підтримки — до $5000.

Як повідомляє пресслужба організації, DRC-DDG починає новий етап «Програми економічного розвитку східної України». Він передбачає підтримку бізнесу в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень. Програму підтримує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC), а також Департамент міжнародного розвитку Великої Британії (DFID).

Учасникам буде надаватися допомога (до $5000) для збереження існуючих робочих місць та підтримки роботи бізнесу. Стати учасником програми можуть підприємці, які працюють у Донецькій та Луганській областях.

дания de228

Серед вимог, зокрема, є детальний бізнес-план і чітке розуміння схеми реалізації ідеї. Отримані кошти повинні допомогти бізнесу протриматися, якщо буде нова хвиля карантину. Подати заявку і ознайомитися з критеріями відбору можна за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/sme-covid

Нагадаємо, Данська рада у справах біженців - Данська група розмінування — неурядова громадська організація, яка ставить за мету надання захисту постраждалим від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомогу у пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. DRC-DDG надає таку допомогу в Україні з 2014 року.