Main menu

94995 1 large 7250eНа території Бахмутської ОТГ серед осіб, які отримали допомогу при народжені дитини з вересня 2018 по січень 2020 року знаходиться близько сімсот родин. Вони можуть отримати грошову компенсацію в розмірі 3250 гривень, за вчасно не отримані бебі-бокси. Гроші виділили з обласного бюджету, але оформити цю допомогу можна після опублікування розпорядження Донецької обласної адміністрації.

беПро це Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради.

«Розпорядження набуває чинності з дня опублікування. Порядок поданий на державну реєстрацію до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що знаходиться у  Харкові. Коли саме, він буде опублікований, ми сказати не можемо. Про опублікування повідомимо у себе на сторіночці в Фейсбуці», - наголосила заступниця Управління праці та соціального захисту Бахмутської міської ради Ольга Ямполець.

Щоб отримати компенсацію треба написати заяву в задовільній формі, надати копію свідоцтва про народження дитини, паспорт та ідентифікаційний код матері, довідку ВПО якщо, людина є переміщеною особою.

Ямполець пояснила, що така послуга не здійснюється в електронному сервісі і вимагає особистого прийому. Спеціаліст надає консультацію, та перевіряє оригінали документів. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії» Управління:
(06274)46402, 099 713 42 50, 099 713 39 80.