Main menu

IMG 2183 a6f8bВ Управлінні освіти заявили, що цілком готові відкрити для вихованців позашкільні та дошкільні навчальні заклади, але за певних умов.

«Ми зможемо приймати дітей тільки після позитивного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ця комісія працює на рівні області, але на сьогодні Донецька область не входить в перелік тих, де можна послабити карантинні заходи», - розповіла в.о. начальника Управління освіти Оксана Карпець.

На сторінці Бахмутської міської ради у Фейсбуці зазначається, що з місцевого бюджету виділено майже 350,0 тисяч гривень на придбання засобів для організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти та на час проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у період карантину.
Дитячі садочки вже отримали інфрачервоні безконтактні термометри для проведення температурного скринінгу, захисні маски, антисептики, паперові рушники, засоби для централізованого збору використаних ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) та їх утилізації – контейнери, пакети.

Але для запуску освітніх закладів відповідна комісія на рівні області має ухвалити позитивне рішення, якого поки немає.