Main menu

1543401278 556880 0 38312Це стане відоме завтра після засідання місцевої комісії з надзвичайних ситуацій. Сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про послаблення карантину, в тому числі роботи міського та приміського транспорту.

«Поки немає Постанови та рішення місцевого органу – Бахмутської міської ради, я не можу розпочинати роботу тролейбусів. Щось казати про вимоги, які треба соблюдати також рано, бо їх офіційно не оприлюднено», - сказав Володимир Капарунін, директор КП «Бахмутелектротранс».

трансп efb0d

Дмитро Кононец, директор ТОВ ТП "Моноліт-логістик ЛТД" також чекає рішення з міського та обласного рівней. Щодо рекомендацій від Уряду стосовно роботи маршрутних таксі каже:

«Якщо дозволять перевозити лише кількість пасажирів відповідно до кількості сидячіх місць, то я не знаю скільки зможу так працювати, в мене не вистачить коштів. Бо податки (єдиний соціальний внесок – прим.редакції) буду сплачувати за повний робочий місяць, хоча водії будуть працювати по декілька днів. Я б краще розпочав роботу вже після повного закінчення карантину».

А ось робочий колектив КП «Бахмутелектротранс» знаходиться на вимушеному простої та отримує 2/3 заробітної плати, так сказав директор.

Володимир Семенюк начальник вокзалу «Станція Лиман» також каже, що поки не отримував від керівництва інформації про відновлення руху приміського транспорту.

«Ми теж інформацію отримуємо через Інтернет, сьогодні бачили що Криклій (міністр інфраструктури України п.ред.) повідомив, що планується відновити рух з 1 червня», - додав Семенюк.

Світлана Кіщенко секретар Бахмутської міської ради сказала, що завтра відбудеться засідання комісії по надзвичайним ситуаціям, де буде вирішено про початок роботи громадського транспорту.