Main menu

unnamed e3d6dКП "Бахмутська житлова управляюча компанія" затвердила нові тарифи, що почали діяти з березня 2020 року. Тарифи в різних домах відрізняються - в деяких він менше 3-х гривень, в інших сягає до 13-ти гривень за один квадратний метр.

КП "Бахмутська житлова управляюча компанія", яка ще у 2016 році була обрана управителем багатоквартирних будинків (де не створені ОСББ), у лютому оголосила про наміри підвищення тарифів на комунальні послуги. Протягом двох тижнів від мешканців було отримано 32 зауваження.

"Всі пропозиції від мешканців були враховані, і в середньому на 15% вартість тарифу була по цих будинках знижена. Люди, в основному, були не згодні з послугою прибирання прибудинкових територій. Ми пропонували її вартість від 2-х до 2,5 гривень, мешканці вирішили змінити періодичність прибирань, і вартість зменшилась до 1,25-1,5 гривень. Стосовно послуг поточного ремонту дійшли такої згоди - вона носить накопичувальний характер, по кожному будинку ми ведемо окремий облік і в залежності від зібраної суми пропонуємо послуги, до того ж, з обов'язковим погодженням з мешканцями", - розповів Олександр Бондарєв, директор "Управляючої компанії".

тариф 8023f

Нові тарифі опубліковані в газеті "Вперед" від 26.02.2020. Також в електроному форматі їх можна знайти тут.

Бондарєв додав, що розуміючи складне становище і низькі доходи деяких громадян, підприємство готово постійно приймати пропозиції від мешканців стосовно коригування тарифів. Але й залишати тарифи, в яких врахована мінімальна заробітна плата на рівні минулих років, не враховані індекси інфляції, підвищення тарифів на енергоносії, зростання ЕСВ, також неможливо.