Main menu

1466604828 8344 15fdbПропонується за рахунок держбюджету списати борги населення за газ, центральне опалення, гаряче водопостачання та електроенергію, які виникли станом на перше січня 2020 року. Бахмутяни також мають борги за "комуналку", але чим стане той закон: захистом чи провокацією?

Ініціаторами законопроєкту виступили народні депутати політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ". Декілька років тому схожий законопроєкт не був прийнятий, а ось десь років 10 потому борги населенню списали і це викликало негативні відгуки у громадян, які своєчасно сплачують за комунальні послуги.

Снимок 01d87

"Я працюю в ТОВ "Бахмут-Енергія" вже майже 20-ть років та пам'ятаю, як одного разу списали борги населення за центральне опалення. Це викликало обурення від категорії населення, що старанно оплачують комунальні послуги. І нам, потім довелось майже півроку чекати, поки люди почали знов платити по рахункам. Я вважаю, що це просто популістський крок від окремих народних депутатів", - говорить Сергій Логвінов заступник директора ТОВ "Бахмут-Енергія".

Доречи, борг бахмутян за центральне теплопостачання станом на 01 квітня 154 мільйонів гривень.

Вірогідність прийняття законопроєкту дуже низька, бо ініціатори не пояснюють де державі взяти 50 мільярдів гривень для компенсації витрат постачальників послуг, бо якщо цього не відбудеться настане комунальний колапс.

До того ж, на період карантину, громадяни можуть не побоюватися нарахування штрафів та пені за несвоєчасну сплату комунальних послуг, але все одно, рано чи пізно, сплатити їх доведеться.