Main menu

Сним1ок 5e4beЖінка, у якій підтвердили наявність коронавірусу, повернулась з відпочинку і відразу звернулась до лікаря, що допомогло швидко її госпіталізувати і розпочати лікування. Ще п'ять осіб, які контактували з нею находяться на самоізоляції.

Бахмутянка, повернувшись додому не мала підвищеної температури, але ввечері, коли їй стало погано вона відразу звернулась до лікаря. Швидка відразу госпіталізувала її до Мирнограду.

Снимок ef7a2

"Медичні працівники, які приїхали на виклик, знали що вона повернулась з відпочинку і є підозри на коронавірус, тому мали захисні костюми, рукавиці, маски", - розповідає Олена Миронова,  начальник Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради.

Перевірити медичних працівників, які госпіталізували пацієнтку до інфекційної лікарні, поки немає можливості, ще й досі в Бахмуті відсутні тести.

"Наскільки нам відомо, тести є лише в обласному відділенні. Коли ми їх зможемо отримати - невідомо. В першу чергу їх надаватимуть в обласні інфекційні лікарні та відділення екстреної допомоги - швидка допомога. Ті медичні працівники, які госпіталізували хвору, мають задовільний стан", - сказала Миронова.

Жінка в задовільному стані, температура тіла понижується, апарат штучного дихання їй не знадобився.

Всі п'ять осіб, що контактували зі хворою знаходяться на самоізоляції.