Main menu

DSC 0018 6788aІнформація про те, що діти мають ходити вулицями тільки з батьками шириться соцмережами. Її розповсюджують не лише батьки, але й вчителі. Чутки про те, що дітей, які самі ходять містом буде зупиняти Національна поліція або навіть Національна гвардія, а інколи навіть оголошуються суми штрафів, змушують деяких батьків не випускати дітей з квартири. Ми попросили прокоментувати цю інформацію в прес-службі Бахмутського відділу поліції.

Нам підтвердили, що заборони на переміщення дітей по місту ніякими нормативними актами не встановлено. Введений режим надзвичайної ситуації на території Донецької області не передбачає обмежень прав людини.

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутської міської ради на підставі рішення ДонОДА лише заборонила роботу міських ринків, запровадила заходи дезінфекції у громадських містах та поклала відповідальність за перевезення громадян до міста роботи на підприємства.

19 908a6

Надзвичайна ситуація, яку сьогодні введено Урядом також не обмежує прав по пересуванню.

Ми вже повідомляли, про особливості закону, що прийнято на запобігання розповсюдження корона вірусу і в ньому немає обмеження на пересування.

Введений в області режим надзвичайної ситуації не обмежує права людини і право на вільне пересування також. Існують лише рекомендації щодо відвідування дитячих та спортивних майданчиків, прогулянок.      

18 3d5e1

Ознайомитись з функціями та підрозділами Національної поліції та Національної гвардії можна, переглянувши ролик.