Main menu

20200110 175129 b5229На сайті Бахмутської міськради вийшов матеріал, про те, що команда волейбольного клубу «Бахмут» зазнала «сенсаційної» перемоги. В чому саме полягає винятковість цієї перемоги та як потрапити до Супер ліги розказує помічник головного тренера ВК «Бахмут» Микола Пасажин. 

«Наша команда грає у Вищий лізі. Зараз обіграли дві команди Супер ліги і пройшли в наступний етап - четвертий етап Кубка України. Щоб перейти до Супер ліги треба потрапити в першу четвірку далі виграти в двох четвірках шість ігор. Зараз ми зіграли тільки три тури і перебуваємо на 5-му місці своєї Ліги. Хочемо потрапити на друге чи третє місце, щоб приймати фінальний турнір вдома», - пояснив заслужений тренер України Микола Пасажин.

У кого виграли волейболісти і з яким рахунком читайте на сайті міськради.

Доречи, помічник головного тренера Микола Пасажин розказав, що тренував молодіжну збірну України, яка на Чемпіонаті Європи в 2017-м році вперше в історії України здобула срібло. Сподіваємося отриманий досвід допоможе тренерській команді та волейболістам досягнути поставлених завдань!