Main menu

Снимок min 28a2813 та 14 січня студенти та ментори чернівецького осередку Української академії лідерства проведуть вертепні виступи у Бахмуті та принесуть українські різдвяні традиції на Донеччину. 

«Українська академія лідерства вже четвертий рік поспіль, поширюючи різдвяні традиції на Сході, формує українську ідентичність та об’єднує молодь з різних куточків країни. Ми приносимо дух свята у міста, а вертеп – це цікаве та радісне дійство, яке гуртує людей та робить їх щасливішими», – розповідає Євген Морозов, керівник чернівецького осередку Української академії лідерства.

13 січня о 15.00 вертеп відбудеться у Бахмутському краєзнавчому музеї. О 16.00 студенти вертепуватимуть на площі Свободи, а 17:40 дійство продовжиться у кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10).

14 січня о 9 год. вертеп завітає у  військовий шпиталь в місті Часів Яр (за 15 км від Бахмута), а о 14.00 відвідаємо з вертепом Бахмутський коледж мистецтв ім. Івана Карабиця.

Український вертеп – традиційне різдвяне дійство, у якому через костюмовані виступи розповідається історія народження Ісуса Христа. Українці в селах та містах століттями організовували вертепи, перевдягаючись у біблійних персонажів: царів, пастухів, янголів та навіть царя Ірода. На чолі із звіздарем молодь ходила околицею, розповідаючи всім про Різдво та несучи радість. 

Українська академія лідерства – це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Академія допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Контактна особа: Оксана Лютік, +380 (66) 9955770, менторка з комунікацій чернівецького осередку Української академії лідерства.