Main menu

462095 main 17b3dУряд обіцяє розібратись з гральним бізнесом під виглядом національної лотереї до кінця року. В Бахмуті такі заклади з вивісками «Національна лотерея» існують в кожному районі міста. Які заходи Бахмутська поліція буде впроваджувати в рамках державної кампанії проти так званої «Національної лотереї», ми запитали в прес-службі.

«Національна поліція України в тому числі і Бахмутський відділ поліції буде проводити перевірку всіх операторів Державної лотереї на дотримання закону про заборону ігорного бізнесу», - прокоментувала прес-секретар Бахмутського відділку поліції Катерина Савранська.

Як повідомили в прес-службі Уряду, в рамках припинення розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей вночі вже закрили понад 150 закладів по Україні та вилучили обладнання на 46 мільйонів гривень. По розрахунках Уряду в Україні таких більше восьми тисяч.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Уряд припинив дію юридичної конструкції по продажу лотерей, яким користувались зали гральних автоматів.