Main menu

4 0d8ebМешканці Бахмутської громади, які не можуть за станом здоров’я чи за віком відвідати ЦНАП, отримають послугу удома, в лікарні чи за містом перебування. В яких випадках можна визвати спеціаліста та як це зробити читайте в матеріалі.

Як повідомляється на сайті Бахмутської міської ради, правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись суб’єкти звернення, з числа мешканців Бахмутської міської ОТГ, які належать до однієї з наступних категорій:

- особи, які досягли 80-річного віку;

- особи, з інвалідністю 1 групи;

- особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах міста;

- особи, які отримують соціальну послугу догляду вдома, яка надається Територіальним центром надання соціальних послуг Бахмутської міської ради.

Зазначений сервіс розповсюджується на надання 70 видів найбільш затребуваних адміністративних послуг, перелік яких затверджено Бахмутською міською радою.

Пересувне робоче місце адміністратора Центру та порядок надання адміністративних послуг із застосуванням спеціальної валізки «Мобільний кейс» затверджено рішенням Бахмутської міської ради. Ініціативу здійснено в рамках участі в проекті Програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Раніше близьким треба було оформлювати нотаріальну довіреність, щоб скористатись послугами ЦНАПу від особи, яка не могла бути присутньою особисто.

Для замовлення послуги особі, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради. При собі необхідно мати документи, що підтверджують належність суб’єкта: до членів (мешканців) територіальної громади та визначеної пільгової категорії громадян.

Для детальної консультації необхідно звернутись до адміністратора на рецепції (м.Бахмут, вул.Миру, 44, каб.106) або за телефоном – 099-202-31-87.