Main menu

8 d30c3Для зручності тих, хто шукає приміщення та для тих, хто здає в оренду, в Бахмуті створюється єдиний перелік нерухомих приміщень. Ініціативу впроваджує Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради. Як на таку пропозицію відреагували власники приміщень?

«До нашого Управління звертаються люди з питаннями щодо конкретних приміщень, чи за наявність вільних приміщень під оренду. Для того, щоб спростити цей процес і максимально сприяти підприємцям та власникам приміщень щодо їх використання. Бо коли стоять вільні приміщення це теж не прикрашає місто», - каже начальниця Управління муніципального розвитку Наталя Отюніна.

Перелік комунальних приміщень, що здається в оренду постійно оновлюється на сайті міськради, туди додадуть інформацію про комерційні приміщення.

Для цього власникам потрібно надати до  Бахмутської міської ради інформацію про вільні приміщення, які можуть бути надані в оренду, зазначивши: адресу їх розташування, технічні характеристики (площа, стан приміщення, наявність мереж комунікацій, та ін.), контактну інформацію для здійснення зв’язку щодо умов передачі такого майна в оренду, за можливості, надати фотоматеріали (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – електронна скринька Управління муніципального розвитку).

Журналісти сайту вирішили дізнатись, як до такої ініціативи ставляться власники приміщень. Ми знайшли оголошення в інтернеті по пошуку "оренда приміщень під магазин в Бахмуті".

Нам відповили дві власниці приміщень Інна та Оксана, вони якось кволо відреагували на пропозицію дадатково розмістити інформацію на сайті міськради. Поговорити з Інною ми не мали змогу, після того, як вона почула питання, сказала, що дуже поспішає, її оголошення є в інтернеті їй достатньо. Оксана пояснила, що взагалі мало довіряє владі в Україні, і думає, що оголошення на OLX їй теж буде достатньо.

7 20e05

Власниця магазину "Купеческий" здає в оренду чи продає приміщення, на пропозицію розмістити інформацію в реєстрі на сайті міськради не відреагувала.

6 87f5c

Власниця цього торгового приміщення Оксана вважає, що впорається без допомоги міськради.