Main menu

2 252d7В Бахмуті все ж таки розпачали роботу харківські «живодери» - спочатку за гроші громади вони відловлюють собак, причому стерилізованих та щенят, а потім місцеве самоврядування Бахмуту надає згоду на їхнє повернення, з так званого харківського притулку, також за додаткові гроші бахмутян.

На відлов однієї собаки закладено майже 1700 гривень з місцевого бюджету - це комплекс ветеринарних послуг та відлов, але виконавці послуг, розуміючи умови договору все одно відловили шість цуценят з мамою-собакою. Який був розрахунок? Що зоозахісники не відреагують, що це безпритульні тварини і ніхто за ними не прийде? А гроші можна буде провести, як за сім собак?

Читайте также: «1680 гривен за жизнь собаки: за деньги бахмутчан хотят уничтожить всех бездомных животных»

щенки f775aТакий факт стався в районі Нового ринку, саме опікуни помітили зникнення собаки з цуценятами.

 До того ж відомі випадки, коли забирали стерилізованих собак.

"Ми знаємо про декілька фактів, що кліпсованих собак, а це вакцинована та стерилізована собака, також відловили. У людей питали, які написали скаргу, так вони кажуть, якщо б знали, що їх вб'ють, то б ніколи не писали, бо їм казали, що собак відвозять до притулку", - каже Катерина Арісой, зоозахисниця.

За коментарами журналісти «Бахмут IN.UA» звернулись до міської ради.

Скільки всього за час початку дії договору відловили собак?

"Приблизно 25 собак, договір укладений до кінця року і ми плануємо зробити ще два або один відлов. Якщо, собак буде виловлено менш ніж на обумовлену суму, то зробимо перерахунок і гроші повернуться до міського бюджету", - сказав Сергій Черноіван, начальник Управління міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради

Представники місцевого самоврядування запевняли громадськість, що під час роботи виконавців буде фотофіксація, але на прохання фото не надають.

Чому громаді та зоозахисникам не дають на вимогу фотографії, які підтверджують факт відлову та перевезення до Харкова?

"Це я так вирішив, будемо фото надавати лише після закінчення дії договору. Коли хочуть забрати свою собаку, ми просимо надати описові відзнаки її, а так люди можуть сказати, що то всі їхні собаки", - відповів Черноіван.

рижик a8ee2Цю собаку, її кличка "Рижик", місцеве самоврядування визнало агресивною.

Якщо ваша собака загубилась і у вас немає її фото, то вам треба прикласти чимало зусиль, щоб її повернути.

Так, опікуни прийшли до міської ради, щоб забрати собаку, яку годували, лікували, готові заплатити кошти за це, витратиться на паливо, щоб доїхати до Харкова, але чиновники не дають поки згоду на це. Кажуть, що була колективна скарга на собаку. Згода поки ще є лише на тих шість щенят.

разреше eea40Подивитись відео спілкування зоозахисників, опікунів та чиновників можна подивитись на сторінці ФБ Віктора Зіпіра.

ГО "Бахмутське товариство "Лада" подали заяву до прокуратури щодо розслідування цієї справи, та законності укладення договору міської ради з ФОП Лупальцов. Їм відповіли, що буде проведена перевірка. Будемо чекати на результати. А поки треба захищати своїх та безпритульних собак від вбивств.

Чому так кардинальне змінюється думка представників місцевого самоврядування стосовно відношення до безпритульних собак? Раніше і діалог з громадськістю був, і міський голова запевнює, що стерилізаційний майданчик буде у місті.

Навіть у сусідньому маленькому Часів Ярі собак стерилізують та відпускають у місце проживання. А заступник голови Дніпра навіть сам їздить до "живодерів" та рятує дніпровських собак. 

филат 2e89f

днепр1 6a568