Main menu

IMG 9201 6232dБігуни подолали дистанцію в 77 кілометрів, один з учасників, яких було більше 50-ти осіб, - всі вісімдесят! Старт був у Покровську, забігли до Краматорську, фінішували в Бахмуті. До спортсменів долучились студенти з Харкова. Всіх учасників марафону зустріли теплою кавою, смачними бургерами та медалями за участь. Бігуни ділились враженнями, говорили, що дуже сподобалось , вирішили обов'язково зробити марафон в наступному році.   

Учасники розказували, що траса була очікувана, хоч і з багатьма підйомами, але якісна організація ініціаторів, постійний супровід поліції, підтримка друзів та родичів допомогли подолати дистанцію.

IMG 9143 01ad2Олександр і Андрій , студенти Академії лідерства, м.Харків:

"Ми нашою командою в п'ять осіб з задоволенням взяли участь у марафоні. Наші хлопці подолали майже по 30-ть кілометрів, а дівчата були нашою підтримкою, нашим харчуванням. Було дуже круто, важко але цікаво та неймовірно".

IMG 9155 16b91

IMG 9170 4223dМикола Головко, підприємець з Покровську, головний ініціатор марафону:

"Ми пропагуємо здоровий образ життя. Я в свої 45-ть пробіг перший марафон у 25-ть кілометрів. Всі учасники задоволені та щасливі, всім сподобалось. У нас сьогодні з'явилось багато нових спортивних знайомств. І вважаю, що це тільки початок, початок великого бігового руху в нашій області!"

Ірина Яценко, підприємець, співорганізатор з Бахмуту

"Я дуже рада, що в нас це вийшло, що багато людей взяли участь у марафоні, хоча поки ще з Бахмуту небагато, але далі буде більше. Я дуже хочу створити в нашому місті бігове суспільство, так що всі бажаючі нехай приєднуються!"

IMG 9194 19717Бахмутські підприємці пригощали бігунів, також були меценати і з Покровська і з Краматорська.