Main menu

62171149 2358567101092429 192412541995974656 n ab336Першого грудня бігуни планують подолати дистанцію до 77 кілометрів - Покровськ - Мирноград - Краматорськ - Бахмут. В Бахмуті до цієї події підійшли відповідально та креативно - учасники після забігу  зможуть скуштувати гамбургери, випити кави та відпочити у басейні. Ініціатором марафону в нашому місті стала тепер вже бахмутянка Ірина Яценко, вона і знайшла меценатів.  

"Я була на тренінгу в Покровську і там познайомилась з Миколою Головко, місцевим підприємцем та спортсменом. Ми з ним бігали зранку і я поділилась своєю мрією, що класно б було такий марафон зробити в Бахмуті. Він з радістю погодився, і фініш марафону буде в нашому місті", - розказує Ірина Яценко.

Жінка разом з родиною після початку воєнних подій покинула своє рідне місто Макіївку. Спочатку родина жила в Харкові, потім перебрались до Бахмуту. Тут і влаштувалися - діти навчаються в школі та інституті, Ірина з чоловіком мають невеликий приватний бізнес - ремонт та пошив взуття, шкіряних виробів. А хобі Ірини - заняття спортом та біг.

Щоб привернути увагу якомога більше спортсменів і просто усіх мешканців, та зробити марафон на рівні області, Ірина вирішила створити з події невеличке свято. Запропонувала знайомим підтримати бігунів. Володимир Чередниченко та Родіон Вощанов будуть годувати учасників, а керівництво басейну "Дельфін" надасть змогу поплавати у басейні.

"З Родіоном я познайомилась ще влітку - він бігав на стадіоні "Металург", ми спілкувались з ним деякий час щоранку. Володимира я знаю, бо разом брали участь в різних тренінгах для підприємців. Вони також спортсмени та вирішили підтримати учасників марафону. Керівництво бахмутського басейну виділить нам дві години, і ми зможемо поплавати та відпочити після бігу", - сказала Ірина.

Всі бажаючі взяти участь у марафоні можуть зареєструватись за посиланням. Про подію можна також прочитати на сторінці ФБ: https://www.facebook.com/events/581927995896283/. А всі бажаючі привітати бігунів у Бахмуті зможуть це зробити 1-го грудня, у неділю, у верхньому парку о 16.30. Також можна звертатись до Ірини Яценко, телефон: 066 889 92 55.