Main menu

1 aa772Учасники ярмарки вихідного дня сьогодні чекали зустрічі з очільником Бахмутської поліції та ринку у виконкомі, але до них ніхто не прийшов. Точніше прийшов представник поліції, але не начальник. Розмови не вийшло, але зважаючи на пропозиції керівництва міськради, підприємці вирішили все ж таки домогтися зустрічі з директором ринку, щоб домовитись про умови торгівлі.

На зустріч також прийшли активісти ініціативної групи «Майбутнє Бахмутської громади», які знову виконували посередницьку функцію і відстоювали інтереси мешканців у цих перемовинах. Повне відео зустрічі на своїй сторіночці транслював Віктор Зіпір. 

Головний аспект, який обговорювали – недоцільність вкладання грошей бахмутян в будівництво комунального ринку при наявності двох порожніх ринків. Заступник міського голови Тетяна Савченко підкреслила, що втручатись в діяльність підприємства органи міського самоврядування не можуть, і спитала чи були спроби колективних звернень до керівника ринку. Савченко поцікавилась за якими договорними умовами зараз торговцям пропонують орендувати площі на ринках, можливо саме договором передбачені особливі умови торгівлі.

Підприємці вирішили, що завтра о 10.00 самі підуть на ринок, щоб обговорити можливість реалізації на ринку свого товару. Тим часом біля Свято-Миколаївського Храму готують майданчик для проведення ярмарки вихідного дня.